Home

Spintelė Priklausomybė intelektas karate kretingoje demonstracija Plūgas Centrinis įrankis, atliekantis svarbų vaidmenį

Kretingos Kyokushin Karate mokyklos “Shodan” sportininkės iškovojo 2 aukso  medalius Europos čempionate Bulgarijoje
Kretingos Kyokushin Karate mokyklos “Shodan” sportininkės iškovojo 2 aukso medalius Europos čempionate Bulgarijoje

Lietuvos kyokushin karate kata čempionatas - Jurbarko sporto centras

Kretingiškiai iškovojo kelialapius į Europos karatė čempionatą

Klaipėdiečiai sužibėjo Lietuvos Kyokushin Karate suaugusiųjų čempionate

Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionatas - Jurbarko sporto centras

SHIN karatė mokykla - Baltijos taurės kyokushin karate varžybos Dėmesio!  Birželio 27d ( šeštadienį ), Klaipėdoje, LCC universtitete, adresu Kretingos  g. 36. vyks kyokushin karate Baltijos taurės jaunių ir suaugusiųjų  varžybos. Planuojama
SHIN karatė mokykla - Baltijos taurės kyokushin karate varžybos Dėmesio! Birželio 27d ( šeštadienį ), Klaipėdoje, LCC universtitete, adresu Kretingos g. 36. vyks kyokushin karate Baltijos taurės jaunių ir suaugusiųjų varžybos. Planuojama

Kretingos Kyokushin Karate mokyklos “Shodan” sportininkai iškovojo 1 aukso,  5 sidabro ir 5 bronzos medalius Lietuvos moksleivių taurės varžybose
Kretingos Kyokushin Karate mokyklos “Shodan” sportininkai iškovojo 1 aukso, 5 sidabro ir 5 bronzos medalius Lietuvos moksleivių taurės varžybose

Klaipėdos Karate Kiokušin Klubas Shodan

Shodaniečiai sėkmingai laikė karatė egzaminą | Palangos Tiltas

Kretingos karate kiokušin klubas SHODAN. Rekvizitai.lt

Jurbarko kyokushin karate klubas "Kumite" | Atviros Jurbarko rajono vaikų,  jaunučių, jaunių kyokushin karate pirmenybės | Facebook
Jurbarko kyokushin karate klubas "Kumite" | Atviros Jurbarko rajono vaikų, jaunučių, jaunių kyokushin karate pirmenybės | Facebook

Kontaktai | Dziudo sporto klubas "Ardonas"

karate
karate

Lietuvos kiokušin karatė čempionatas: didžiausią intrigą keliančios  akistatos | Sportas | 15min.lt
Lietuvos kiokušin karatė čempionatas: didžiausią intrigą keliančios akistatos | Sportas | 15min.lt

Kyokushin Baltic kata camp

D. Mačiūtei – aukščiausias karatė titulas | Diena.lt

Kyokushin karate kimono didžiausias pasirinkimas - Skelbiu.lt

Karatė meno užsiėmimai - Kretinga | Būreliai - Vaikams - Sportas

Kyokushin Karate mokykla “Shodan” - Mūsų Kretinga

Jaunieji Palangos karatistai – Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionate |  Palangos Tiltas
Jaunieji Palangos karatistai – Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionate | Palangos Tiltas

Kretingiškius treniruoja geriausi pasaulio karate kyokushin instruktoriai

Lietuvos kyokushin karate jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatai -  Jurbarko sporto centras
Lietuvos kyokushin karate jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatai - Jurbarko sporto centras

Karatė gyvenimo būdu pavertęs treneris mėgaujasi darbu | kl.lt

Klaipėdos „Okinavos“ sportininkai tapo Europos Kyokushin Karate čempionato  nugalėtojais
Klaipėdos „Okinavos“ sportininkai tapo Europos Kyokushin Karate čempionato nugalėtojais