Home

Pataisa Kaip miela atsakomybe futbolas super taure Gepardas aš mieguistas Retkarčiais

Formuojama nauja futbolo lyga: 12 didžiųjų klubų susitarė dėl „Superlygos“  | Sportas.lt
Formuojama nauja futbolo lyga: 12 didžiųjų klubų susitarė dėl „Superlygos“ | Sportas.lt

Neįtikėtina: „Marseille“ Prancūzijos futbolo taurės aštuntfinalyje iš  tolimesnių kovų eliminavo PSG | Sportas.lt
Neįtikėtina: „Marseille“ Prancūzijos futbolo taurės aštuntfinalyje iš tolimesnių kovų eliminavo PSG | Sportas.lt

Kauno Žalgiris“ – ryškiausias čempiono konkurentas? - DELFI Sportas

LFF Supertaurės belaukiant: „Žalgirio“ gretose – ne vienas buvęs sūduvietis  | Sportas | 15min.lt
LFF Supertaurės belaukiant: „Žalgirio“ gretose – ne vienas buvęs sūduvietis | Sportas | 15min.lt

FIFA pasaulio futbolo čempionatas. G grupė. Šveicarija – Kamerūnas -  2022.11.24 - LRT
FIFA pasaulio futbolo čempionatas. G grupė. Šveicarija – Kamerūnas - 2022.11.24 - LRT

Barcelona“ laimėjo „El Clasico“ mūšį Ispanijos supertaurės finale | Sportas  | 15min.lt
Barcelona“ laimėjo „El Clasico“ mūšį Ispanijos supertaurės finale | Sportas | 15min.lt

Supertaurės KLASIKA – SFL Taurės... - Vilniaus futbolas | Facebook

Lietuvos futbolo čempionas „Ekranas“ naujame pasaulio klubų reitinge  smuktelėjo į 171-ą vietą - DELFI Sportas
Lietuvos futbolo čempionas „Ekranas“ naujame pasaulio klubų reitinge smuktelėjo į 171-ą vietą - DELFI Sportas

Baudinių dramą laimėjęs „Panevėžys“ išspyrė „Kauno Žalgirį“ iš LFF taurės |  Sportas | 15min.lt
Baudinių dramą laimėjęs „Panevėžys“ išspyrė „Kauno Žalgirį“ iš LFF taurės | Sportas | 15min.lt

Sūduva“ tik po baudinių serijos įveikė „Žalgirį“ ir susigrąžino LFF  Supertaurę - DELFI Sportas
Sūduva“ tik po baudinių serijos įveikė „Žalgirį“ ir susigrąžino LFF Supertaurę - DELFI Sportas

Sūduva“ įmušė net penkis įvarčius ir iškovojo LFF Supertaurę - DELFI Sportas

Pirmasis etapas įveiktas užimant pirmąją vietą grupėje – Klaipėdos futbolo  mokykla
Pirmasis etapas įveiktas užimant pirmąją vietą grupėje – Klaipėdos futbolo mokykla

LFF Supertaurė - išsamiai DELFI.lt

Optibet LFF supertaurę iškėlė Vilniaus „Žalgiris“ - Lietuvos futbolo  federacija
Optibet LFF supertaurę iškėlė Vilniaus „Žalgiris“ - Lietuvos futbolo federacija

Rusijos futbolo supertaurė – Vikipedija

Lietuvos mažojo futbolo asociacija

FIFA pasaulio futbolo čempionatas. Gražiausi pirmo kėlinio epizodai  rungtynėse tarp Anglijos ir JAV - 2022.11.25 - LRT
FIFA pasaulio futbolo čempionatas. Gražiausi pirmo kėlinio epizodai rungtynėse tarp Anglijos ir JAV - 2022.11.25 - LRT

Rungtynės dėl LFF Supertaurės – vasario 26 dieną Vilniuje | Sportas.lt

Vilniaus „Žalgiris“ įveikė „Sūduvą“ ir iškovojo pirmąjį sezono titulą – LFF  Supertaurę
Vilniaus „Žalgiris“ įveikė „Sūduvą“ ir iškovojo pirmąjį sezono titulą – LFF Supertaurę

LFF atsiprašo už arbitrų klaidą supertaurės mače, suklydusiems numatomos  sankcijos - DELFI Sportas
LFF atsiprašo už arbitrų klaidą supertaurės mače, suklydusiems numatomos sankcijos - DELFI Sportas

A lygos turo anonsas: sostinės derbis ir intriguojantis mūšis Panevėžyje |  Sportas | 15min.lt
A lygos turo anonsas: sostinės derbis ir intriguojantis mūšis Panevėžyje | Sportas | 15min.lt

A lygos anonsas: „Bangos“ laukia įniršęs čempionas | Sportas | 15min.lt

Baudinių serijoje Vilniaus „Žalgirį“ palaužusi „Sūduva“ iškovojo LFF  Supertaurę | Sportas | 15min.lt
Baudinių serijoje Vilniaus „Žalgirį“ palaužusi „Sūduva“ iškovojo LFF Supertaurę | Sportas | 15min.lt

Startuoja bilietų prekyba į Optibet LFF supertaurės rungtynes - Lietuvos  futbolo federacija
Startuoja bilietų prekyba į Optibet LFF supertaurės rungtynes - Lietuvos futbolo federacija

OPTIBET LFF SUPERTAURĖ 2022: Žalgiris x Sūduva - YouTube